Umów się na wizytę +48 606 412 256

O firmie

Idealnym dopełnieniem dnia jest chwila relaksu. Dzięki naszym specjalistom zadbacie o urodę, jednocześnie zapominając o troskach dnia codziennego i oddając się błogiej relaksacji. W niepowtarzalnej atmosferze pełnej zmysłowych zapachów oraz łagodnej muzyki, dłonie naszych terapeutów pozwolą odbudować Państwa kapitał energetyczny, uwolnić umysł i wrócić do codziennego życia w pełni sił nawet w domowym zaciszu.

Relax i Metamorfoza to mobilny gabinet wellness na wysokim poziomie, w skład których wchodzą usługi kosmetyczne (zaawansowana kosmetyka, czyli wysokiej jakości zabiegi na twarz i ciało), pomiary analizy składu ciała wraz z zaleceniami dietetycznymi oraz treningi fitness.

Relax i Metamorfoza to przede wszystkim walka z defektami skóry jakimi są: trądzik, blizny, zmarszczki, przebarwienia, rozstępy, cellulit, a także odnowa i rewitalizacja.
Celem firmy jest zapewnienie kompleksowej oferty dającej 100 % skuteczności w osiągnięciu zamierzonych efektów.
Relax i Metamorfoza to troska o Twoją skórę, dietę i aktywność fizyczną – METAMORFOZA 3D.
Dzięki takiej opiece poczujesz się najważniejsza osobą na świecie oraz poprawi się Twój styl życia, Twoje samopoczucie, gdyż poczujesz się wellness.
Z nami zadbasz o siebie nie tylko od zewnątrz ale także od wewnątrz.

Firmę wyróżnia holistyczne podejście do klienta, które oznacza kompleksowe spojrzenie na człowieka- zarówno sferę fizyczną, jak i psychiczną.
Piękno pochodzi od wewnątrz, dlatego bardzo ważne jest osiągnięcie równowagi ciała i duszy.

„Skóra jest jak ekran, na którym widać wnętrze ciała i umysłu"

Podczas zabiegu towarzyszyć Ci będzie spokój i harmonia.

„Piękno jest tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach"

Współpraca z lekarzem Tradycyjnej Medycyny Chińskiej pozwoli postawić pełną diagnozę problemu, a także wpłynąć profilaktycznie na Twoje zdrowie.
Zaś wszechstronna opieka psychosomatoanalityka da możliwość zlikwidowania problemów wywodzących się ze złych emocji czy też ze stresu.

„Dzięki pielęgnacji holistycznej, droga do zdrowia i urody jest prostsza" L.Petreńko.

Zabiegi na twarz i ciało opierają się na postawionej wcześniej diagnozie przy użyciu odpowiedniej aparatury. Dzięki temu nastąpi właściwy dobór rodzaju zabiegu oraz pielęgnacji domowej klienta.

Jeśli nie masz ochoty wychodzić z domu zabiegi mogą być wykonywane w Twoim domu.
W związku z tym przygotuj wolny pokój od hałasu z miejscem na łóżko do zabiegu i wolny stolik na aparaturę lub kosmetyki.
Usługi są wykonywane przez wykwalifikowanego kosmetologa z wieloletnim doświadczeniem, trenera wellness oraz fitness.

Zapraszamy do współpracy :)

Renata Maślanka
Kosmetolog, dyplomowany trener fitness z 8-letnim doświadczeniem, ekspert odżywiania.

Posiadam wyższe wykształcenie jako kosmetolog, biorę udział w bieżących szkoleniach, kongresach i seminariach kosmetologicznych, fitness oraz dietetycznych.
Praca którą wykonuję, to moja pasja. Oddaję całe serce temu, czym się zajmuję, by cieszyć się satysfakcją z osiągniętych efektów.
Usuwanie problemów skórnych, redukcja zbędnej masy ciała wraz z modelowaniem sylwetki oraz zdrowe odżywianie to coś czym się chce zajmować już na zawsze.
Uważam, że w wybranej przez siebie dziedzinie jestem specjalistką, a dowodem na to są stale przybywające zadowolone klientki.

Dr Katarzyna Judińskich (LEKARZ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ)
lek. med internista ze specjalizacją nutricjologia, medycyna naturalna, homeopatia.

Emila Żurek (PSYCHOLOG HOLISTYCZNY)
Somatoterapeuta, coach&mentor, trener, mediator, ekspert w międzynarodowych projektach w zakresie coachingu społecznego i rodzinnego.

Autorka książek m.in. Wpływu stresu na skórę, licznych artykułów, prowadzi stałą rubrykę Tworzenie nowego stylu życia w Magazynie E!stilo.
Współpracuje z portalami hipoalergiczni.pl, zmianywzyciu.pl