Umów się na wizytę +48 606 412 256

Opinie klientów

Uslugi mobilne

Relax i Metamorfoza to zaawansowana kosmetyka, analiza składu ciała z zaleceniami dietetycznymi oraz treningi fitness. Usługi w Relax i Metamorfoza wyróżniają się "mobilnością". Mogą byc wykonywane u klienta w domu lub w firmie. Pozwala to zaoszczędzić czas i koszty dojazdu, a także poczuć sie bezpiecznym w swoim zaciszu.

W związku z tym zadzwoń i umów się na wizytę, a następnie przygotuj wolny pokój od hałasu z miejscem na łóżko do zabiegu i wolny stolik na aparaturę lub kosmetyki.


Pani Katarzyna

"Panią Renatę poznałam kilka lat temu, kiedy próbowałam wrócic do swojej figury po przebytej ciąży. Ujęła mnie ona nie tylko swoją fachową wiedzą w obszarze kosmetologii, fitnessu i dietetyki, ale przede wszystkim prawdziwą chęcią pomocy drugiej osobie. Pani Renata zmotywowała mnie wtedy nie tylko do tego, żeby poprzez odpowiednio dobrane zabiegi przywrócić mojemu ciału lepszy wygląd, ale także do tego żeby zacząć ćwiczyć i lepiej się odżywiać, aby efekt utrzymał się na dłużej. Pani Renata jest osobą bardzo kompetentną i profesjonalną, wciąż pogłębiającą i rozszerzającą swoją wiedzę i praktykę. Cenię ją bardzo za holistyczne podejście do klienta, za wspólne poszukiwanie najlepszych dróg na to, żeby wyglądać i czuć się ładnie, młodo i przede wszystkim zdrowo".